6de Criteriumtoernooi Oostende op zondag 3 juli

Men kan hier inschrijven tot zaterdag 2 juli 20u      

Men kan hier de inschrijvingen volgen.           

Ostend Seaside Open                                         

lokaal van de KOSK, Koninklijke stallingen,Koninginnelaan 76, Oostende   

5de Criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 25/06

Ze waren met 208 spelers die van de Soete Beese kwamen proeven.

Open (22dln) en A-reeks (-20j) (22): Bas De Feijter, B-reeks (24): Sim Maerevoet, C-reeks (25): Warre De Waele, D-reeks (-12j): Lars Vanhee, E-reeks (48), Jacob Dreelinck en F-reeks (28) Henri Van Zandweghe.

De volledige uitslag kan men hier boven vinden.

Morgen komen de tussenstanden.

4de Criteriumtoernooi in Hoboken op zondag 22 mei

143 deelnemers waren op deze druilerige dag afgezakt naar Wilrijk.

De winnaars waren: Open-reeks (7 volw. en 11 kind.) Stefan Beukema, B-reeks (-16j) (11) Daniel Dardha, C-reeks (-14j) (25) Dries Van Malder, D-reeks (-12) Mikhael Akulov (31), E-reeks (-10j) (40), Jacob Dreelinck, F-reeks (-8j) (18) Hugo Froeyman.

De volledige uitslag kan men hierboven vinden.

De tussenstand na Hoboken kan men hiernaast vinden.

3de Criteriumtoernooi 2016 in Aalter op zondag 1 mei

207 deelnemers waren afgezakt naar Aalter.

De winnaars waren: Open-reeks 52dln: Lennart De Bock (35), A-reeks (-20j )(- 17dln): Yordi De Block, B-reeks (-16j) (16dln): Sofie Hutll, C-reeks (-14j) (28dln): Warre De Waele, D-reeks (-12j) (44dln): Parcival Rogge, E-reeks (-10j) (49dln): Arne Nemegeer, F-reeks (-8j) (18dln): Hugo Froeyman.

De volledige uitslagen kan men hier boven vinden.

De tussenstanden na Aalter kan men hier naast vinden.

2de Criteriumtoernooi 2016 in Blankenberge op zaterdag 26/03

 141 deelnemers waren afgezakt naar Blankenberge.

Reekswinnaars zijn: Open (10) en A-reeks (7): Benno Demey, B-reeks (-16 en 12 dln): Thijs De Bock, C-reeks (-14 en 18 dln): Warre De Waele, D-reeks (-12 en 34 dln): Adriaan Dreelinck, E-reeks (-10 en 40 dln): Mikhail Akulov, F-reeks (-8 en 20 dln): Norah Dechamps.

De einduitslagen kan men hierboven vinden.

Er zat een bug in mijn programma deze is er uit gehaald, de tussenstanden zijn aangepast. In de E-reeks was er een klacht die we aangepast hebben.

De einduitslag in Blankenberge E-reeks niet klopt maar dat het wel aangepast is in de tussenstand  na Blankenberge.

1ste Criteriumtoernooi 2016 in Geel op zondag 7 februari

190 deelnemers.
De reekswinnaars zijn: Open (6volw) (A (-20j): 20dln)- reeks: Yordi De Block, B (-16j) (19dln): William Boudry, C (-14j) (34 dln): Nathaniel Faybish, D (-12j) (42 dln) Adriaan Dreelinck, E (-10j) (44dln) Mikhael Akulov en F (-8j) (24 dln) Vsevolod Akulov.
Tussenstanden na Geel kan men hiernaast vinden en de volledige uitslag kan men hieronder vinden.

Veel schaakgenot in 2016

 De pijlen vliegen door de lucht
en maken dan een hoge vlucht.
 Het oude jaar nemen ze mee
we waren blij en soms tevree.
 Ze knallen in het nieuwe jaar
zonder vrees zonder gevaar.
 Zo jong zo krachtig en zo pril
voor jou ieder schaker een nieuw begin.

Eindstand 22ste Vlaams Jeugdschaakcriterium 2015

Eindwinnaars zijn: A-reeks (-20j): Karsten Verhasselt, B-reeks (-16j): Jorden Bratuszewski, C-reeks (-14j): Sim Maerevoet, D-reeks (-12j): Jonas De Schouwer, E-reeks (-10j): Adriaan Dreelinck, F-reeks (-8j): Jacob Dreelinck.

Men kan de volledige eindstanden hiernaast vinden. 

De foto's van het criteriumtoernooi in Brugge zijn hier te vinden.

Inhoud syndiceren