8ste Criteriumtoernooi in Mortsel op zaterdag 17 september

Men kan hier inschrijven tot vrijdagavond 16 september 18u.

Men kan hier de inschrijvingen volgen.

31ste Open Jeugdtoernooi

Zaal 't Parkske, Edegemstraat 26, 2640 Mortsel

www.skoudegod.be/

7de Criteriumtoernooi in Leuven op zaterdag 10 september

Men kan hier inschrijven tot vrijdagavond 9 september 18u.

Men kan hier de inschrijvingen volgen.

12de Internationaal Open Jeugdtoernooi 

Sint-Pieterscollege, Minderbroederstraat 13, 3000 Leuven

René Cremers 0498941589

6de Criteriumtoernooi Oostende op zondag 3 juli

135 deelnemers waren aanwezig.     

Winnaars: Open + A-reeks (-20j) (17v en 8j): Nathan De Strycker, B- reeks (-16j) 8dln: Hannes De Fre, C-reeks (-14j) (15): Jonas De Schouwer, D-reeks (-12j) (35): Adriaan Dreelinck, E-reeks (-10j) (35): Jacob Dreelinck en F-reeks (-8j) (17): Simon Gellinck         

De volledig uitslag kan men hier boven vinden.

De tussenstanden na Oostende staan hier naast.

5de Criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 25/06

Ze waren met 208 spelers die van de Soete Beese kwamen proeven.

Open (22dln) en A-reeks (-20j) (22): Bas De Feijter, B-reeks (24): Sim Maerevoet, C-reeks (25): Warre De Waele, D-reeks (-12j): Lars Vanhee, E-reeks (48), Jacob Dreelinck en F-reeks (28) Henri Van Zandweghe.

De volledige uitslag kan men hier boven vinden.

4de Criteriumtoernooi in Hoboken op zondag 22 mei

143 deelnemers waren op deze druilerige dag afgezakt naar Wilrijk.

De winnaars waren: Open-reeks (7 volw. en 11 kind.) Stefan Beukema, B-reeks (-16j) (11) Daniel Dardha, C-reeks (-14j) (25) Dries Van Malder, D-reeks (-12) Mikhael Akulov (31), E-reeks (-10j) (40), Jacob Dreelinck, F-reeks (-8j) (18) Hugo Froeyman.

De volledige uitslag kan men hierboven vinden.

De tussenstand na Hoboken kan men hiernaast vinden.

3de Criteriumtoernooi 2016 in Aalter op zondag 1 mei

207 deelnemers waren afgezakt naar Aalter.

De winnaars waren: Open-reeks 52dln: Lennart De Bock (35), A-reeks (-20j )(- 17dln): Yordi De Block, B-reeks (-16j) (16dln): Sofie Hutll, C-reeks (-14j) (28dln): Warre De Waele, D-reeks (-12j) (44dln): Parcival Rogge, E-reeks (-10j) (49dln): Arne Nemegeer, F-reeks (-8j) (18dln): Hugo Froeyman.

De volledige uitslagen kan men hier boven vinden.

De tussenstanden na Aalter kan men hier naast vinden.

2de Criteriumtoernooi 2016 in Blankenberge op zaterdag 26/03

 141 deelnemers waren afgezakt naar Blankenberge.

Reekswinnaars zijn: Open (10) en A-reeks (7): Benno Demey, B-reeks (-16 en 12 dln): Thijs De Bock, C-reeks (-14 en 18 dln): Warre De Waele, D-reeks (-12 en 34 dln): Adriaan Dreelinck, E-reeks (-10 en 40 dln): Mikhail Akulov, F-reeks (-8 en 20 dln): Norah Dechamps.

De einduitslagen kan men hierboven vinden.

Er zat een bug in mijn programma deze is er uit gehaald, de tussenstanden zijn aangepast. In de E-reeks was er een klacht die we aangepast hebben.

De einduitslag in Blankenberge E-reeks niet klopt maar dat het wel aangepast is in de tussenstand  na Blankenberge.

1ste Criteriumtoernooi 2016 in Geel op zondag 7 februari

190 deelnemers.
De reekswinnaars zijn: Open (6volw) (A (-20j): 20dln)- reeks: Yordi De Block, B (-16j) (19dln): William Boudry, C (-14j) (34 dln): Nathaniel Faybish, D (-12j) (42 dln) Adriaan Dreelinck, E (-10j) (44dln) Mikhael Akulov en F (-8j) (24 dln) Vsevolod Akulov.
Tussenstanden na Geel kan men hiernaast vinden en de volledige uitslag kan men hieronder vinden.
Inhoud syndiceren