Blog van LucO

5de Criteriumtoernooi in Leuven op zaterdag 9 september

Hier kan men inschrijven tot vrijdagavond 8/09 18u.

Hier kan men de inschrijvingen volgen.

13de Internationaal Open Jeugdtoernooi

Sint-Pieterscollege, Minderbroederstraat 13, 3000 Leuven

René Cremers 0498941589

info@leuvencentraal.bemail: Info@leuvencentraal.be.

4de Criteriumtoernooi in Oostende op zondag 9 juli.

 Naar het warme Oostende waren 164 spelers afgezakt.

Dankzij Luc Cornet hebben we de goede einduitslag (tweede scheidingssysteem Criterium was het probleem).

De winnaars:Open reeks (30 volw.): Herman Grooten, A-reeks (-20j) (6) Daniel Dardha, B-reeks (-16j) (10): Dries Van Malder, C-reeks (-14j) (25) Nathaniel Faybish, D-reeks (-12j) (36): Tyani De Rycke, E-reeks (-10j) (35): Pjotr Cappan en F-reeks (-8j) (21): Tommy Grooten.

De volledige uitslagen kan men hier boven vinden. 

De tussenstanden na Oostende zijn hier naast te vinden.

3de Criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 24 juni

180 deelnemers kwamen proeven van de aardbeien.

Open reeks (18j + 17 volw.); Arno Sterck, B (-16j) (14); Robin Butzen, C (-14j) (16) Elias De Reese, D (-12j) (37) Tyani De Rycke, E (-10j) (54); Pjotr Cappan en F (-8j) (24); Tommy Grooten.

De volledige uitslagen kan men hier vinden.

De tussenstanden na Landegem kan men hier vinden.

Kalenderveranderingen

 Oostende laat mij weten dat ze hun toernooi inrichten op zondag 9 juli.

2de Criteriumtoernooi in Aalter op maandag 1 mei

 Genoeg plaats in de mooie speelzaal voor 257 deelnemers.

A- Open reeks (25volw/19j) Laurent Huynh, B-reeks (-16j) (28) Sterre Dauw, C-reeks (37) (-14j) Dimitri Zotikishvile, D-reeks (-12j) (44) tyani De Rycke, E-reeks (-10j) (77) Jiaqi Chen en F-reeks (-8j) (27) Lotus Decraene.

De volledige uitslagen vindt je hier.

De tussenstanden na Aalter vindt je hier.

1ste Criteriumtoernooi in Geel op zondag 26 februari 2017

Het was een mooi succes met 171 deelnemers en de voorbeeldige schaaksfeer beviel de vele aanwezige ouders, bedankt hiervoor.

De volledige uitslagen kan men hier vinden.

Winnaars: Open-reeks (16V); Stief Gijsen, A-reeks (-20j) (10); Yordi De Block, B-reeks (-16j) (18); Robin Butzen, C-reeks (-14j) (24); Lev Akulov, D-reeks (-12j) (44); Lars Vanhee, E-reeks (-10j) (37); Dana Faybish en F-reeks (-8j) (23); Stan Cappan.

De tussenstand na Geel kan men hier naast vinden.

Eindstand 23ste Vlaams Jeugdschaakcriterium 2016

 Het 23ste Vlaams Jeugdschaakcriterium 2016 zit er op, wij kijken hoopvol uit naar de 24ste editie.

Grote dank aan Go for Grandmaster om de mooie trofee's te sponseren.

A-reeks: 1.Yordi De Block, 2. Steven Vanden Bussche, 3. Nathan De Strycker, 4. Pieter Steegmans en 5. Jeroen Langie.

B-reeks: 1. Sim Maerevoet, 2. Sofie Huttl, 3. William Boudry, 4. Klaus Van Malder en 5. Robin Butzen

Finale Criteriumtoernooi in Brugge op dinsdag 27 en woensdag 28 december

Er waren 202 deelnemers aanwezig.

De eindstanden kan men hier naast vinden.

Eindstand E-reeks is aangepast.

De uitslagen kan men hier vinden;

Open reeks (31dln) Jan Vandendriessche A-reeks (9dln) Daniel Dardha

B reeks (-16j)(18dln) Robin Butzen

C reeks (-14j)(25 dln) Lev Akulov

Inhoud syndiceren