Blog van LucO

1ste Criteriumtoernooi in Geel op zondag 26 februari 2017

Het was een mooi succes met 171 deelnemers en de voorbeeldige schaaksfeer beviel de vele aanwezige ouders, bedankt hiervoor.

De volledige uitslagen kan men hier vinden.

Winnaars: Open-reeks (16V); Stief Gijsen, A-reeks (-20j) (10); Yordi De Block, B-reeks (-16j) (18); Robin Butzen, C-reeks (-14j) (24); Lev Akulov, D-reeks (-12j) (44); Lars Vanhee, E-reeks (-10j) (37); Dana Faybish en F-reeks (-8j) (23); Stan Cappan.

De tussenstand na Geel kan men hier naast vinden.

Eindstand 23ste Vlaams Jeugdschaakcriterium 2016

 Het 23ste Vlaams Jeugdschaakcriterium 2016 zit er op, wij kijken hoopvol uit naar de 24ste editie.

Grote dank aan Go for Grandmaster om de mooie trofee's te sponseren.

A-reeks: 1.Yordi De Block, 2. Steven Vanden Bussche, 3. Nathan De Strycker, 4. Pieter Steegmans en 5. Jeroen Langie.

B-reeks: 1. Sim Maerevoet, 2. Sofie Huttl, 3. William Boudry, 4. Klaus Van Malder en 5. Robin Butzen

Finale Criteriumtoernooi in Brugge op dinsdag 27 en woensdag 28 december

Er waren 202 deelnemers aanwezig.

De eindstanden kan men hier naast vinden.

Eindstand E-reeks is aangepast.

De uitslagen kan men hier vinden;

Open reeks (31dln) Jan Vandendriessche A-reeks (9dln) Daniel Dardha

B reeks (-16j)(18dln) Robin Butzen

C reeks (-14j)(25 dln) Lev Akulov

10de Criteriumtoernooi in Gent op zondag 20 november

226 deelnemers kwamen op deze stormachtige dag afgezakt naar Gent.

De winnaars zijn: Open / A-reeks (-20j) (J: 10, 17 volw.): Daniel Dardha, B-reeks (-16j) (19); Sim Maerevoet, C-reeks (-14j) (25); Warre De Waele, D-reeks (-12j) (58); Beukema Constantijn, E-reeks (-10j) (60); Arne Nemegeer, F-reeks (-8j) (40); Hugo Froeyman.

De uitslagen kan men hierboven vinden.

De tussenstanden na Gent zijn hiernaast te vinden. In pdf formaat.

9de Criteriumtoernooi in Neerpelt (Limburg) op zaterdag 8 oktober.

Het 10de Limburgs Schanstoernooi in Neerpelt lokte 118 deelnemers.

De afwezigen hadden ongelijk.

De reekswinnars zijn: Open reeks (8j + 9 volw.): Nathan De Strycker, B-reeks (-16j en 10 dln): William Boudry, C-reeks (-14j en 14 dln): Dries Van Malder, D-reeks (-12j en 31 dln): Tyani De Rycke, E-reeks (-10j en 26 dln): Wout Verboven en F-reeks (-8j en 20 dln): Joep Westerhof.

De volledige uitslagen kan men hierboven vinden.

De tussenstanden na Limburg kan men hiernaast vinden.

8ste Criteriumtoernooi in Mortsel op zaterdag 17 september

117 deelnemers.

De reekswinnaars zijn: Open (11 jeugd en 6 volw.): Yordi De Block, B-reeks  (-16j) (10dln) William Boudry, C- reeks (-14j) (17dln): Sterre Dauwe, D-reeks (-12j) (27dln): Lars Vanhee, E-reeks (-10j) (31) Enrico Follesa en F-reeks (-8j) (15) Simon Gellinck.

De volledige uitslag kan men hierboven vinden.

De tussenstanden na Mortsel kan men hiernaast vinden.

7de Criteriumtoernooi in Leuven op zaterdag 10 september

Er waren 144 deelnemers.

De winnaars: Open reeks (25 dln) (18 jeugd en 7 volw.): Nathan De Strycker, B- reeks (-16j) (11 dln): Sim Maerevoet, C- reeks (-14j) (22 dln): Alicia Akulova, D- reeks (-12j) (33 dln): De Rycke Tyani, E-reeks (-10j): Arne Nemegeer en F-reeks (-8j) (17dln): Vladimir Akulov.

De uitslagen kan men hier boven vinden.

De tussenstanden na Leuven zijn hier naast beschikbaar.

Tussenstand van de F-reeks is vervangen, fout van mij.

6de Criteriumtoernooi Oostende op zondag 3 juli

135 deelnemers waren aanwezig.     

Winnaars: Open + A-reeks (-20j) (17v en 8j): Nathan De Strycker, B- reeks (-16j) 8dln: Hannes De Fre, C-reeks (-14j) (15): Jonas De Schouwer, D-reeks (-12j) (35): Adriaan Dreelinck, E-reeks (-10j) (35): Jacob Dreelinck en F-reeks (-8j) (17): Simon Gellinck         

De volledig uitslag kan men hier boven vinden.

De tussenstanden na Oostende staan hier naast.

Inhoud syndiceren