Blog van LucO

9de Criteriumtoernooi in Mortsel op zaterdag 20 september

 Er waren 123 deelnemers.

Open:(7) Ward Van Eetvelde en A-reeks (12) Stefan Beukema, B-reeks (10); Quinten Ramacker, C-reeks (23); Tamer Ismail, D-reeks (31); Joppe Raats, E-reeks (25); Benjamin Faybish, F-reeks (15) Arne Nemegeer.

De tussenstand na Mortsel. De tussenstand in de A-reeks is aangepast na correcte opmerking.

Hier kan men de volledige uitslagen vinden.

8ste Criteriumtoernooi in Leuven op zaterdag 6 september

 Ze waren met 149 afgezakt naar Leuven.

Open reeks was voor jeugdspeler Sven Cuyt (A:8 + V: 2), B-reeks (28) Quinten Ramacker, C-reeks (23) Xander Pauwels, D-reeks (37) Warre De Waele, E-reeks (29) Benjamin Faybish en F-reeks (22) Elias De Reese.

De volledige uitslag: www.jeugdschaakcriterium.be/Leuven

de tussenstand na Leuven: www.jeugdschaakcriterium.be/tussenstand2013

7de Criteriumtoernooi in Oostende op zondag 6 juli

In Oostende waren 118 deelnemers aanwezig.

De winnaars waren in de Open-reeks (tot: 20dln, 9 A-spelers): Emiel Vandewiele, B-reeks (12dln): Deon Lee, C-reeks (12dln): Thijs De Bock, D-reeks (30dln): Nathaniel Faybish, E-reeks (27dln) Kobus Michielsen en F-reeks (17dln): Elias De Reese.  

Men kan de uitslagen van oostende zien op: http://www.chessdevil.net/

Ook hierboven onder Oostende.

De tussenstanden na Oostende.

 

6de Criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 28 juni

Er zijn 192 deelnemers die geproefd hebben van de echte Soete Beese uit Landegem.

Open reeks: (14 volw; en 18 jeugdspelers) Nouri Zouaghi, A-reeks: Jasper Beukema, B-reeks (24) Arno Sterck, C-reeks (33) Xander Pauwels, D-reeks (40) Daniel Dardha, E-reeks (36) Ramin Decocq en F-reeks (27) Arne Nemegeer.

De volledige uitslag: http://www.jeugdschaakcriterium.be/Landegem

5de Criteriumtoernooi in Humbeek op zondag 18 mei

 Er lopen nu 155 deelnemers gelukkig rond met de unieke T-shirt van het toernooi in Humbeek.

Open reeks (11 volw. + 4 A sp.); Ulvi Sadikhov, B-reeks (23); Bas De Feijter, C-reeks (29); William Boudry, D-reeks (39); Daniel Kutchoukov, E-reeks (32); Jarid Piceu en de F-reeks (17); Karen Deleu.

De tussenstand na Humbeek kan men hier naast vinden onder Tussenstand 2014: http://www.jeugdschaakcriterium.be/tussenstand2013

De volledige uitslag kan men vinden hierboven onder Humbeek: http://www.jeugdschaakcriterium.be/Humbeek

4de Criteriumtoernooi in Aalter op donderdag 1 mei

Er waren 242 deelnemers afgezakt naar het zwoele Aalter met op het einde een goede afkoelingsbui.

Open-reeks (36deelnemers): Alexandre Dgebuadze, A-reeks (14): Stefan Beukema, B-reeks: Arno Sterck, C-reeks (38): Xander Pauwels, D-reeks (61): Daniel Dardha, E-reeks (47); Ramin De Cocq en de F-reeks (28); Karen Deleu.

De tussenstanden na Aalter kan men hier naast lezen:  http://www.jeugdschaakcriterium.be/tussenstand2013

De uitslagen vindt je hier boven: http://www.jeugdschaakcriterium.be/Aalter

3de Criteriumtoernooi in Hoboken op zondag 27 april

In de mooie locatie Fort van Merksem waren er 134 deelnemers aanwezig.
 
Open-reeks (13dln): Réné Tiggelman, bij de jeugd (5dln): Karsten Verhasselt, B-reeks (21): Ben Tuerlinckx, C-reeks (19): Bas Van Doorne, D-reeks (34) Daniel Dardha, E-reeks (27) Benjamin Faybish, F-reeks: Arne Nemegeer.
 
De volledige uitlag van Hoboken kan men hier boven vinden.
De Tussenstand hiernaast.

2de CRITERIUMTOERNOOI 2014 OP ZATERDAG 5 APRIL IN BLANKENBERGE

Er waren 158 deelnemers afgezakt naar Blankenberge.

Open en A-reeks  (11 jeugdspelers + 14 volw.); Stefan Beukema, B-reeks (14); Quinten Ramacker, C-reeks (29); Xander Pauwels, D-reeks (38); Daniel Dharda, E-reeks (34) Tibe Debunne, F-reeks (18); Vanduyfhuys Igor.

De uitslagen kan men hierboven vinden onder Blankenberge.

De tussenstand na Blankenberge hiernaast Tussenstand 2014.

Inhoud syndiceren