10de Criteriumtoernooi in Gent op zondag 20 november

226 deelnemers kwamen op deze stormachtige dag afgezakt naar Gent.

De winnaars zijn: Open / A-reeks (-20j) (J: 10, 17 volw.): Daniel Dardha, B-reeks (-16j) (19); Sim Maerevoet, C-reeks (-14j) (25); Warre De Waele, D-reeks (-12j) (58); Beukema Constantijn, E-reeks (-10j) (60); Arne Nemegeer, F-reeks (-8j) (40); Hugo Froeyman.

De uitslagen kan men hierboven vinden.

De tussenstanden na Gent zijn hiernaast te vinden. In pdf formaat.

9de Criteriumtoernooi in Neerpelt (Limburg) op zaterdag 8 oktober.

Het 10de Limburgs Schanstoernooi in Neerpelt lokte 118 deelnemers.

De afwezigen hadden ongelijk.

De reekswinnars zijn: Open reeks (8j + 9 volw.): Nathan De Strycker, B-reeks (-16j en 10 dln): William Boudry, C-reeks (-14j en 14 dln): Dries Van Malder, D-reeks (-12j en 31 dln): Tyani De Rycke, E-reeks (-10j en 26 dln): Wout Verboven en F-reeks (-8j en 20 dln): Joep Westerhof.

De volledige uitslagen kan men hierboven vinden.

De tussenstanden na Limburg kan men hiernaast vinden.

8ste Criteriumtoernooi in Mortsel op zaterdag 17 september

117 deelnemers.

De reekswinnaars zijn: Open (11 jeugd en 6 volw.): Yordi De Block, B-reeks  (-16j) (10dln) William Boudry, C- reeks (-14j) (17dln): Sterre Dauwe, D-reeks (-12j) (27dln): Lars Vanhee, E-reeks (-10j) (31) Enrico Follesa en F-reeks (-8j) (15) Simon Gellinck.

De volledige uitslag kan men hierboven vinden.

De tussenstanden na Mortsel kan men hiernaast vinden.

7de Criteriumtoernooi in Leuven op zaterdag 10 september

Er waren 144 deelnemers.

De winnaars: Open reeks (25 dln) (18 jeugd en 7 volw.): Nathan De Strycker, B- reeks (-16j) (11 dln): Sim Maerevoet, C- reeks (-14j) (22 dln): Alicia Akulova, D- reeks (-12j) (33 dln): De Rycke Tyani, E-reeks (-10j): Arne Nemegeer en F-reeks (-8j) (17dln): Vladimir Akulov.

De uitslagen kan men hier boven vinden.

De tussenstanden na Leuven zijn hier naast beschikbaar.

Tussenstand van de F-reeks is vervangen, fout van mij.

6de Criteriumtoernooi Oostende op zondag 3 juli

135 deelnemers waren aanwezig.     

Winnaars: Open + A-reeks (-20j) (17v en 8j): Nathan De Strycker, B- reeks (-16j) 8dln: Hannes De Fre, C-reeks (-14j) (15): Jonas De Schouwer, D-reeks (-12j) (35): Adriaan Dreelinck, E-reeks (-10j) (35): Jacob Dreelinck en F-reeks (-8j) (17): Simon Gellinck         

De volledig uitslag kan men hier boven vinden.

De tussenstanden na Oostende staan hier naast.

5de Criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 25/06

Ze waren met 208 spelers die van de Soete Beese kwamen proeven.

Open (22dln) en A-reeks (-20j) (22): Bas De Feijter, B-reeks (24): Sim Maerevoet, C-reeks (25): Warre De Waele, D-reeks (-12j): Lars Vanhee, E-reeks (48), Jacob Dreelinck en F-reeks (28) Henri Van Zandweghe.

De volledige uitslag kan men hier boven vinden.

4de Criteriumtoernooi in Hoboken op zondag 22 mei

143 deelnemers waren op deze druilerige dag afgezakt naar Wilrijk.

De winnaars waren: Open-reeks (7 volw. en 11 kind.) Stefan Beukema, B-reeks (-16j) (11) Daniel Dardha, C-reeks (-14j) (25) Dries Van Malder, D-reeks (-12) Mikhael Akulov (31), E-reeks (-10j) (40), Jacob Dreelinck, F-reeks (-8j) (18) Hugo Froeyman.

De volledige uitslag kan men hierboven vinden.

De tussenstand na Hoboken kan men hiernaast vinden.

3de Criteriumtoernooi 2016 in Aalter op zondag 1 mei

207 deelnemers waren afgezakt naar Aalter.

De winnaars waren: Open-reeks 52dln: Lennart De Bock (35), A-reeks (-20j )(- 17dln): Yordi De Block, B-reeks (-16j) (16dln): Sofie Hutll, C-reeks (-14j) (28dln): Warre De Waele, D-reeks (-12j) (44dln): Parcival Rogge, E-reeks (-10j) (49dln): Arne Nemegeer, F-reeks (-8j) (18dln): Hugo Froeyman.

De volledige uitslagen kan men hier boven vinden.

De tussenstanden na Aalter kan men hier naast vinden.

Inhoud syndiceren