2de Criteriumtoernooi 2016 in Blankenberge op zaterdag 26/03

 141 deelnemers waren afgezakt naar Blankenberge.

Reekswinnaars zijn: Open (10) en A-reeks (7): Benno Demey, B-reeks (-16 en 12 dln): Thijs De Bock, C-reeks (-14 en 18 dln): Warre De Waele, D-reeks (-12 en 34 dln): Adriaan Dreelinck, E-reeks (-10 en 40 dln): Mikhail Akulov, F-reeks (-8 en 20 dln): Norah Dechamps.

De einduitslagen kan men hierboven vinden.

Er zat een bug in mijn programma deze is er uit gehaald, de tussenstanden zijn aangepast. In de E-reeks was er een klacht die we aangepast hebben.

De einduitslag in Blankenberge E-reeks niet klopt maar dat het wel aangepast is in de tussenstand  na Blankenberge.

1ste Criteriumtoernooi 2016 in Geel op zondag 7 februari

190 deelnemers.
De reekswinnaars zijn: Open (6volw) (A (-20j): 20dln)- reeks: Yordi De Block, B (-16j) (19dln): William Boudry, C (-14j) (34 dln): Nathaniel Faybish, D (-12j) (42 dln) Adriaan Dreelinck, E (-10j) (44dln) Mikhael Akulov en F (-8j) (24 dln) Vsevolod Akulov.
Tussenstanden na Geel kan men hiernaast vinden en de volledige uitslag kan men hieronder vinden.

Veel schaakgenot in 2016

 De pijlen vliegen door de lucht
en maken dan een hoge vlucht.
 Het oude jaar nemen ze mee
we waren blij en soms tevree.
 Ze knallen in het nieuwe jaar
zonder vrees zonder gevaar.
 Zo jong zo krachtig en zo pril
voor jou ieder schaker een nieuw begin.

Eindstand 22ste Vlaams Jeugdschaakcriterium 2015

Eindwinnaars zijn: A-reeks (-20j): Karsten Verhasselt, B-reeks (-16j): Jorden Bratuszewski, C-reeks (-14j): Sim Maerevoet, D-reeks (-12j): Jonas De Schouwer, E-reeks (-10j): Adriaan Dreelinck, F-reeks (-8j): Jacob Dreelinck.

Men kan de volledige eindstanden hiernaast vinden. 

De foto's van het criteriumtoernooi in Brugge zijn hier te vinden.

Kalender 2016

 Hier kan men de gedeeltelijke kalender van het nieuwe seizoen vinden.

Inschrijving BJK 2016 in Blankenberge

Hier kan men inschrijven.

11de criteriumtoernooi in Brugge op zondag 27 en maandag 28 december.

Deelnemers 229 de uitslagen kan men hier vinden.

De winnaars zijn: Open reeks (22volw.+11j)) Tijs Cocquyt, A-reeks (-20j): Axel Harutyunyan, B-reeks (-16j): (23): Giovanni Callebaut , C-reeks (-14j): (26): Sim Maerevoet, D-reeks (-12j): (53): Nathaniel Faybish, E-reeks (-10j): (52): Hugo Leanaerts, F-reeks (-8j): (43): Maxim Sioen.

 

10de Criteriumtoernooi in Neerpelt (Limburg) op zaterdag 24 oktober

109 deelnemers

De reekswinnaars zijn: Open reeks (10): Jan Londers, beste jeugdspeler (3): Karsten Verhasselt, B-reeks (6): Jorden Bratuszewski, C-reeks (16): Warre De Waele, D-reeks (30): Akulov Lev, E-reeks (22) Tyani De Rycke, F-reeks (22): Pjotr Cappan.

De volledige uitslag kan men hier vinden.

De tussenstanden na Limburg kan men hier vinden.

 

Inhoud syndiceren