Inschrijving BJK 2016 in Blankenberge

Hier kan men inschrijven.

11de criteriumtoernooi in Brugge op zondag 27 en maandag 28 december.

Deelnemers 229 de uitslagen kan men hier vinden.

De winnaars zijn: Open reeks (22volw.+11j)) Tijs Cocquyt, A-reeks (-20j): Axel Harutyunyan, B-reeks (-16j): (23): Giovanni Callebaut , C-reeks (-14j): (26): Sim Maerevoet, D-reeks (-12j): (53): Nathaniel Faybish, E-reeks (-10j): (52): Hugo Leanaerts, F-reeks (-8j): (43): Maxim Sioen.

 

10de Criteriumtoernooi in Neerpelt (Limburg) op zaterdag 24 oktober

109 deelnemers

De reekswinnaars zijn: Open reeks (10): Jan Londers, beste jeugdspeler (3): Karsten Verhasselt, B-reeks (6): Jorden Bratuszewski, C-reeks (16): Warre De Waele, D-reeks (30): Akulov Lev, E-reeks (22) Tyani De Rycke, F-reeks (22): Pjotr Cappan.

De volledige uitslag kan men hier vinden.

De tussenstanden na Limburg kan men hier vinden.

 

9ste Criteriumtoernooi in Gent op zondag 4/10

Er waren op de kop 200 deelnemers aanwezig.

De reekswinnaars zijn: Open-reeks (14V+15j): Arno Sterck, B-reeks (-16j) (19): Batist Huygebaert, C-reeks (-14j) (32): Dries Van Malder, D-reeks (-12j) (47): Alex Karapetov, E-reeks (-10j) (44): Adriaan Dreelinck en F-reeks (-8j) (29): Pjotr Cappan.

8ste Criteriumtoernooi in Mortsel op zaterdag 26 september

Met 118 deelnemers.

De winnaars zijn: Open reeks (5 volw.+ 8 j.) Ben Tuerlinckx, B (-16j) reeks (13): Jorden Bratuszewski, C (-14j) reeks (15): Thijs De Bock, D (-12j) reeks (27): Jonas De Schouwer, E (-10j) reeks (28): Jolan De Bucke en F (-8j) reeks (22): Amir Zouaghi.

De volledige uitslagen kan men hier vinden.

De tussenstanden na Mortsel kan men hier vinden.

De

7de Criteriumtoernooi in Leuven op zaterdag 19 september

158 deelnemers waren afgezak naar studentenstad Leuven.

De reekswinnaars zijn: Open reeks (26dln.)(15 j + 11 volw.): Ben Tuerlinckx, B-reeks (15) Benno Demey, C-reeks (25): Thijs De Bock, D-reeks (36) Jonas Deschouwer, E-reeks (28): Lars Vanhee en F-reeks (26): Jacob Dreelinck.

De volledige uitslagen kan men hier vinden.

De ,uitslag in de Open reels is aangepast.

De tussenstanden kan men hier vinden.

Tussenstand in de A-reeks is aangepast.

6de Criteriumtoernooi in Oostende op zondag 5 juli

De open reeks (A 8, 14 volw.): Ian Vandelacluze, B-reeks (8): Rupert Hoop, C-reeks (25) Warre De Waele), D- reeks (22): Jonas De Schouwer, E-reeks (23): Lars Vanhee, F-reeks (23) Maxim Sioen.

Hier kan men de uitslagen vinden: http://www.chessdevil.net/#/visitor_tournaments

5de Criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 27 juni

229 deelnemers waren afgezakt naar Landegem om van de Soete Beese te smullen!

Open-reeks (24) Levente Vajda, A-reeks (27) Stefan Beukema, B-reeks (23) Daniel Dardha, C-reeks (39) Thijs De Bock, D-reeks (47): Jonas De Schouwer, E-reeks (43) Mikhael Akulov en F-reeks (27): Jacob Dreelinck.

De volledige uitslag kan men hier boven vinden.

De tussenstand na Landegem kan men hier naast vinden.

De uitslag en tussenstand is aangepast in de open-reeks.

Inhoud syndiceren