8ste Criteriumtoernooi in Mortsel op zaterdag 26 september

Met 118 deelnemers.

De winnaars zijn: Open reeks (5 volw.+ 8 j.) Ben Tuerlinckx, B (-16j) reeks (13): Jorden Bratuszewski, C (-14j) reeks (15): Thijs De Bock, D (-12j) reeks (27): Jonas De Schouwer, E (-10j) reeks (28): Jolan De Bucke en F (-8j) reeks (22): Amir Zouaghi.

De volledige uitslagen kan men hier vinden.

De tussenstanden na Mortsel kan men hier vinden.

De

7de Criteriumtoernooi in Leuven op zaterdag 19 september

158 deelnemers waren afgezak naar studentenstad Leuven.

De reekswinnaars zijn: Open reeks (26dln.)(15 j + 11 volw.): Ben Tuerlinckx, B-reeks (15) Benno Demey, C-reeks (25): Thijs De Bock, D-reeks (36) Jonas Deschouwer, E-reeks (28): Lars Vanhee en F-reeks (26): Jacob Dreelinck.

De volledige uitslagen kan men hier vinden.

De ,uitslag in de Open reels is aangepast.

De tussenstanden kan men hier vinden.

Tussenstand in de A-reeks is aangepast.

6de Criteriumtoernooi in Oostende op zondag 5 juli

De open reeks (A 8, 14 volw.): Ian Vandelacluze, B-reeks (8): Rupert Hoop, C-reeks (25) Warre De Waele), D- reeks (22): Jonas De Schouwer, E-reeks (23): Lars Vanhee, F-reeks (23) Maxim Sioen.

Hier kan men de uitslagen vinden: http://www.chessdevil.net/#/visitor_tournaments

5de Criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 27 juni

229 deelnemers waren afgezakt naar Landegem om van de Soete Beese te smullen!

Open-reeks (24) Levente Vajda, A-reeks (27) Stefan Beukema, B-reeks (23) Daniel Dardha, C-reeks (39) Thijs De Bock, D-reeks (47): Jonas De Schouwer, E-reeks (43) Mikhael Akulov en F-reeks (27): Jacob Dreelinck.

De volledige uitslag kan men hier boven vinden.

De tussenstand na Landegem kan men hier naast vinden.

De uitslag en tussenstand is aangepast in de open-reeks.

4de Criteriumtoernooi in Aalter op vrijdag 1 mei

268 deelnemers waren afgezakt naar de nieuwe mooie locatie in Aalter.

De winnaars waren: Open reeks (23 volw.); Alexandre Dgebuadze, A-reeks (26); Stefan Beukema, B-reeks (30) Daniel Dardha, C-reeks (42) Sim Maerevoet, D-reeks (55) Lev Akulov, E-reeks (61) Adriaan Dreelinck en F-reeks (31) Jacob Dreelinck.

De tussenstanden na Aalter kan men hier vinden.

De volledige uitslag kan men hier vinden.

3de Criteriumtoernooi in Hoboken op zondag 26 april

Op deze druilerige lentedag kwamen 169 schakers afgezakt naar Merksem.
De winnaars zijn: Open (7): Roel Hamblok en A-reeks (-20j.)(13) winnaar werd Nathan De Strycker, B-reeks (-16j)(19); Bas De Feijter, C-reeks (-14j.)(38): Warre De Waele, D-reeks (-12j.)(35): Lev Akulov, E-reeks (-10j.)(35): Mikhael Akulov en F-reeks (-8j.)(22): Michael Barsegian
De tussenstanden na Hoboken kan men hier vinden.
De volledige uitslagen kan men h

2de CRITERIUMTOERNOOI 2015 OP ZATERDAG 4 APRIL IN BLANKENBERGE

In het mooie complex van hotel De Duinse Polders streden 137 spelers voor de verschillende titels.

De winnaars zijn: A- (6)-en Open- reeks (13): Arno Sterck, B-reeks (11) Jorden Bratuszewski, C-reeks (22): Thijs De Bock, D-reeks (35): Nathaniel Faybish, E-reeks (33): Adriaan Dreelinck en F-reeks (17): Dreelinck Jacob.

De uitslagen zijn hier te vinden.

De tussenstanden na Blankenberge zijn hier te vinden. 

http://www.kbsc.be/criteriumtornooien/

1ste Criteriumtoernooi in Geel op zondag 15 februari 2015

 187 deelnemers kwamen voor het schaken naar Geel.
Open-reeks (11 volw.) Alexandre Dgebuadze, A-reeks (13) Arno Sterck, B-reeks (16): Jorden Bratuszewski, C-reeks (36): Sim Maerevoet, D-reeks (47): Nathaniel Faybish, E-reeks (45): Panagiotis Kokolakis en de F-reeks (19): Jacob Dreelinck.
Tussenstanden na Geel kan men hier naast vinden.
De volledige uitslag kan men hier boven vinden.
 
Inhoud syndiceren