Europees Kampioenschap in Georgië

Reglement voor de rest van het seizoen

Er wordt gespeeld volgens de op dat moment gangbare FIDE-rapidregels behalve voor de hieronder vermelde punten. Opgepast vanaf 1 juli 2014 worden/zijn de nieuwe FIDE-regels van kracht, maar dit geeft geen problemen voor de rapidregels die hieronder niet vermeld staan. In afwijking van de FIDE-rapidregels te hanteren vanaf 1 juli 2014 kan een speler voor de eerste twee uitgevoerde onreglementaire zetten van zijn tegenstander de winst niet claimen.

10de Criteriumtoernooi in Neerpelt (Limburg) op zaterdag 11 oktober

104 deelnemers hebben genoten van een mooie schaak namiddag in Neerpelt.

Winnaars: Open reeks (V: 4 en A: 8) Stefan Beukema, B-reeks: (9): Arno Sterck, C-reeks: (18): Sim Maerevoet, D-reeks: (23): Alicia Katranova, E-reeks (26): Igor Vanduyfhuys en F-reeks (16): Arne Nemegeer.

De volledige uitslag kan men hier vinden:

http://www.jeugdschaakcriterium.be/Limburg

De tussenstanden na Limburg:

http://www.jeugdschaakcriterium.be/tussenstand2013

9de Criteriumtoernooi in Mortsel op zaterdag 20 september

 Er waren 123 deelnemers.

Open:(7) Ward Van Eetvelde en A-reeks (12) Stefan Beukema, B-reeks (10); Quinten Ramacker, C-reeks (23); Tamer Ismail, D-reeks (31); Joppe Raats, E-reeks (25); Benjamin Faybish, F-reeks (15) Arne Nemegeer.

De tussenstand na Mortsel. De tussenstand in de A-reeks is aangepast na correcte opmerking.

Hier kan men de volledige uitslagen vinden.

8ste Criteriumtoernooi in Leuven op zaterdag 6 september

 Ze waren met 149 afgezakt naar Leuven.

Open reeks was voor jeugdspeler Sven Cuyt (A:8 + V: 2), B-reeks (28) Quinten Ramacker, C-reeks (23) Xander Pauwels, D-reeks (37) Warre De Waele, E-reeks (29) Benjamin Faybish en F-reeks (22) Elias De Reese.

De volledige uitslag: www.jeugdschaakcriterium.be/Leuven

de tussenstand na Leuven: www.jeugdschaakcriterium.be/tussenstand2013

7de Criteriumtoernooi in Oostende op zondag 6 juli

In Oostende waren 118 deelnemers aanwezig.

De winnaars waren in de Open-reeks (tot: 20dln, 9 A-spelers): Emiel Vandewiele, B-reeks (12dln): Deon Lee, C-reeks (12dln): Thijs De Bock, D-reeks (30dln): Nathaniel Faybish, E-reeks (27dln) Kobus Michielsen en F-reeks (17dln): Elias De Reese.  

Men kan de uitslagen van oostende zien op: http://www.chessdevil.net/

Ook hierboven onder Oostende.

De tussenstanden na Oostende.

 

6de Criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 28 juni

Er zijn 192 deelnemers die geproefd hebben van de echte Soete Beese uit Landegem.

Open reeks: (14 volw; en 18 jeugdspelers) Nouri Zouaghi, A-reeks: Jasper Beukema, B-reeks (24) Arno Sterck, C-reeks (33) Xander Pauwels, D-reeks (40) Daniel Dardha, E-reeks (36) Ramin Decocq en F-reeks (27) Arne Nemegeer.

De volledige uitslag: http://www.jeugdschaakcriterium.be/Landegem

5de Criteriumtoernooi in Humbeek op zondag 18 mei

 Er lopen nu 155 deelnemers gelukkig rond met de unieke T-shirt van het toernooi in Humbeek.

Open reeks (11 volw. + 4 A sp.); Ulvi Sadikhov, B-reeks (23); Bas De Feijter, C-reeks (29); William Boudry, D-reeks (39); Daniel Kutchoukov, E-reeks (32); Jarid Piceu en de F-reeks (17); Karen Deleu.

De tussenstand na Humbeek kan men hier naast vinden onder Tussenstand 2014: http://www.jeugdschaakcriterium.be/tussenstand2013

De volledige uitslag kan men vinden hierboven onder Humbeek: http://www.jeugdschaakcriterium.be/Humbeek

Inhoud syndiceren