5de Criteriumtoernooi in Humbeek op zondag 18 mei

 Er lopen nu 155 deelnemers gelukkig rond met de unieke T-shirt van het toernooi in Humbeek.

Open reeks (11 volw. + 4 A sp.); Ulvi Sadikhov, B-reeks (23); Bas De Feijter, C-reeks (29); William Boudry, D-reeks (39); Daniel Kutchoukov, E-reeks (32); Jarid Piceu en de F-reeks (17); Karen Deleu.

De tussenstand na Humbeek kan men hier naast vinden onder Tussenstand 2014: http://www.jeugdschaakcriterium.be/tussenstand2013

De volledige uitslag kan men vinden hierboven onder Humbeek: http://www.jeugdschaakcriterium.be/Humbeek

4de Criteriumtoernooi in Aalter op donderdag 1 mei

Er waren 242 deelnemers afgezakt naar het zwoele Aalter met op het einde een goede afkoelingsbui.

Open-reeks (36deelnemers): Alexandre Dgebuadze, A-reeks (14): Stefan Beukema, B-reeks: Arno Sterck, C-reeks (38): Xander Pauwels, D-reeks (61): Daniel Dardha, E-reeks (47); Ramin De Cocq en de F-reeks (28); Karen Deleu.

De tussenstanden na Aalter kan men hier naast lezen:  http://www.jeugdschaakcriterium.be/tussenstand2013

De uitslagen vindt je hier boven: http://www.jeugdschaakcriterium.be/Aalter

3de Criteriumtoernooi in Hoboken op zondag 27 april

In de mooie locatie Fort van Merksem waren er 134 deelnemers aanwezig.
 
Open-reeks (13dln): Réné Tiggelman, bij de jeugd (5dln): Karsten Verhasselt, B-reeks (21): Ben Tuerlinckx, C-reeks (19): Bas Van Doorne, D-reeks (34) Daniel Dardha, E-reeks (27) Benjamin Faybish, F-reeks: Arne Nemegeer.
 
De volledige uitlag van Hoboken kan men hier boven vinden.
De Tussenstand hiernaast.

2de CRITERIUMTOERNOOI 2014 OP ZATERDAG 5 APRIL IN BLANKENBERGE

Er waren 158 deelnemers afgezakt naar Blankenberge.

Open en A-reeks  (11 jeugdspelers + 14 volw.); Stefan Beukema, B-reeks (14); Quinten Ramacker, C-reeks (29); Xander Pauwels, D-reeks (38); Daniel Dharda, E-reeks (34) Tibe Debunne, F-reeks (18); Vanduyfhuys Igor.

De uitslagen kan men hierboven vinden onder Blankenberge.

De tussenstand na Blankenberge hiernaast Tussenstand 2014.

1ste Criteriumtoernooi in Geel op zondag 2 maart

Het 21ste seizoen is gestart in Geel waar er 148 deelnemers aanwezig waren.

Open reeks (21dln) (15 jeugdspelers) Tanguy Ringoir, B-reeks (21): Yordi De Block, C-reeks (23) Xander Pauwels, D-reeks (30);Stefan-Daniel Gheorghiu, E-reeks (30); Maxim Sleypen en F-reeks (23); Igor Vanduyfhuys.

De uitslag van Geel kan men hier boven vinden.

Tussenstand na Geel vindt je hiernaast.

Gino Snoeck geeft een face-book pagina aangemaakt: www.facebook.com/VlaamsJeugdschaakCriterium

Eindstand 20ste Vlaams Jeugdcriterium 2013

 Met spijt in ons schaakhart namen we vandaag afscheid van één van de mede oprichters van het criterium: Hugo Van Steenwinckel gaat op schaakpensioen na 20 jaar het criterium geleid geeft tot wat het nu is. De coordinatoren die dit jaar verkozen zijn: Luc Cornet, Gino Snoeck en Luc Oosterlinck.

De winnaars van de mooie trofeën geschonken door Go For Grandmaster zijn: A-reeks: Ian Vandelacluze, B-reeks: Quinten Ramacker, C-reeks Deon Lee, D-reeks: Anthony Christian Mitran, E-reeks: Stefan - Daniel Gheorghiu en F-reeks: Daniel Dardha

Finale Criteriumtoernooi Brugge

Op deze schone tweedaagse finale waren er 225 spelers aanwezig in Assebroek.

Open (25dln): Roel Hamblok, A-reeks (13dln): Wouter Ghyselen, B-reeks (18 dln): Arno Sterck, C-reeks (36 dln): Deon Lee, D-reeks (51 dln): Nathaniel Faybish, E-reeks (58 dln): Lev Katranov, F-reeks (37 dln): Daniel Kutchoukov.

De uitslagen van het criteriumtoernooi van Brugge zijn te zien op.

www.chessdevil.net

Nieuw inschrijvingsformulier

 Dankzij de inzet van Dries Moors en Luc Cornet is ons inschrijvingsformulier vernieuwd, bv; met stamnummer kan je gegevens controleren voordat je het opstuurd met op tab op je toetsenbord de duwen. Ken je de stamnummer of fictieve stamnummer niet kan op naam inschrijven en weer op de tabtoets gebruiken om de rest in te vullen. U kan niet meer in een lagere reeks inschrijven.

Het inschrijvingsformulier van Brugge is aangepast.

 http://www.jeugdschaakcriterium.be/inschrijvingbrugge

Inhoud syndiceren